Jau ne vienam iš mūsų teko girdėti apie naują Riot žaidimą pavadinimu Valorant,nors žaidimas dar yra closed-beta jis greitai sudomino žaidėjus kurie mėgsta FPS tipo žaidimus, neslėpsime jog nemažai žaidėjų atėjo iš CS:GO.Didžiausi panašumai tarp CS:GO ir Valorant tai žemėlapiai ir ginklų mechanizmas.
Iš žymesnių CS:GO profesionalų į „Valorant“ jau perbėgo tokie žaidėjai kaip Shahzeeb „ShahZaM“ Khanas, Hunteris „SicK“ Mimsas, Jacobas „pyth“ Mourujarvi, Victoras „food“ Wongas, Jordanas „Zellsis“ Montemurro, Austinas „crashies“ Robertsas, Ryanas „freakazoid“ Abadiras.
Tokį sprendimą žaidėjai priima dėl įvairių priežasčių, tarp kurių ir – komandos paramos neegzistavimas. Minėti žaidėjai yra atstovavę tokioms komandoms kaip „Cloud 9“, „Complexity“, „eUnited“, „Ninjas in Pyjamas“, GODSENT.Nors šiose komandose žaidėjai nepasižymėjo kokios ypatingomis savybėmis žaidžiant, jie padeda antrosioms lygoms išlikti arti pirmųjų ir jaunesniems žaidėjams įgyti vertingos patirties prieš keliant koją į stipriausias CS:GO komandas.
„freakazoid“ yra vienas naujausiai apie savo pasitraukimą į „Valorant“ paskelbęs žaidėjas. Ir tai jis padarė praėjus vos dviems dienoms po to, kai soc. tinkluose organizacijų prašė paremti jo „Swole Patrol“ komandą, kol nevėlu.
Su „freakazoid“ žaidėjų emigracija tikrai nesibaigs. Oficialiai apie tai dar nepaskelbusių žaidėjų galvose turėtų knibždėti tokios mintys. Tiksint laikrodžiams, žaidėjai turėtų jausti vis didesnį spaudimą imtis veiksmų, kol aukščiausio lygio organizacijos dar neužpildė savo „Valorant“ sudėčių. „Valorant“ turėtų tapti nauja didele esporto disciplina, ypač turint omenyje „Riot Games“ užnugarį ir solidžią patirtį turinčią kūrėjų komandą. Žaidėjai tai supranta, ir nors daugumai jų turbūt mieliau būtų žaisti CS:GO, atsisakyti tokios galimybės būtų sunku.
Redaguota , nario Adomas J.
-
3
-
1
Recommended Comments
Prisijungti prie diskusijos
Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.