Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi jau 3 svetainės kūrimo pamoka. Pirmosios buvo apie IPB svetainės kūrima, o kitos apie ucoz.com biški atgyvenos kūrima. Šioje pamokoje mes apžvelgsime kaip reikia viską daryti. Jei kas nesiseks ką aš paašysiu dar įmesiu vaizdo įraša. Iš kart sakau jis darytas ne mano.

1.Mes gauname visus phpBB svetainės failus. Juos reikia siūstis iš https://www.phpbb.com/downloads/?sid=e6da50387a961b5b8c73f8af3a0cbe2d

2.Na parsisiunte mes viską įšarchuvuojame. Gerai tai padare mes einame į kokį nors hostingą. Šiuo atveju pas mane bus naudojamas 000webhost,com didysis Lietuvos ir Amerikos pažybiukas. Nes lietuvoj už 1500 mb vietą užmokėtum tikrai daug, o ten tai nemokamai :)

3.Taigi užsiregistruojame ir va. Prieš mus atsiranda toks kaip ir visas valdymas. Ten šonelyje rodo svetainės vardą kiek visko liko ir kt. Pasakau dabar čia net nereikės FILEZILLA, o tik pačiame webe gali kelti failus. Arba naudoji filezilla nu čia vėliau. Gerai einame Mysql management ir ten surašome viską. Gerai jūs sukūrėte duomenų bazę. Sveikinu

3. Dabar jum reikia visus failus sukelti į Filezilla arba svetainėje. Gerai, tada einame į Files management ir einame į Public_html ir ten ištriname visą turinį ir keliame jūsų svetainės failus. Arba tiesiog susirandate visus prisijungimus ir juos įvedate į fileziila ir ten irgi taippat metate failus. Tikiuosi žinote kur reikia rasti tuos failus. Kaip ir visuose hostinguose jie yra FTP Detais skyrelyje. Ten viską rasite.

4.Sumetę failus einame į jūsų svetainė jūsųadresas.jūsųsubdomenas.com/install, Atsidaro lentelė spaudžiate install.

4.Gerai, taigi dabar einame toliau, toliau ir tada jau reikia vesti failus. Tuos visus įvedimus galite rasti Mysql Management. Ir įvesite. Jei ko nežinosite prasukite video bus aiškiau parodyta kur ką kaip vesti :)

5. Viską suvedus reikia suchmodinti į 777 kaikuriuos failus. Jie bus pažymti žaliai, o po , raudonai unwritible. Juos reikia suchmodinti į 777 Jei nežinote kaip video.

6. Sėkmės viską padarėte. Lieka užsiregistruoti. Turite svetainę.

**Pastaba: Rašiau daug, stengiausi irgi. Nepagailėkite +rep :)

Nepatariu iki 14 metų, nes nieko nesupras ir susimaus.

Jei ko ensupratatę video.

Už nieka neatsakau. Man viskas gavosi, jei kas neveikia nevarykite. Jūs rinkotes kurti

Sėkmės.

Video iš youtube. Sėkmės dar kartą.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...