Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

STEAM acc su atrakintu walletu


Barzdons

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

STEAM accountas su 5 eur walletu, marketas atsirakina penktadienio vakarą. CS GO be ranko (neliestas), payday 2 su visais DLC išskyrus naujausią, ETS2 + going east.

 

Kaina: 30 lt banku/maxima/kiosku/terminalu

Pirmas neisiu, galim naudot mano tarpininką


http://www.supergames.lt/user/6631-steam-%C5%BEaidimai/?tab=feedback

 

Nuoroda i acc:
http://steamcommunity.com/id/zuliks

 

Plačiau skype: gytis1050

Redaguota , nario Barzdons
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet jug didelė rizika kai atrakintas wallet, lengvai gali atsigražint, ar aš klystu?

Ir be atrakinto Wallet gali nesunkiai susigražinti, jeigu tai tavo account'as. Pažystu šitą žmogų, jis tikrai patikimas ir nedarytų tokių "prikolų", tiesiog prireikė pinigų. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

bet jug didelė rizika kai atrakintas wallet, lengvai gali atsigražint, ar aš klystu?

 

Į tavo komentarą atsakė žmogus kurį pasirinkau kaip tarpininką tad ko tau dar nerimauti? Atsigražinti nemoku ir nesiruošiu, jei nori tiksliai sužinot dėl ko parduodu galiu papasakot man negaila :) Galų gale galim kviestis ir spec tarnybas tarpininkaut, kad taip neramu :D

 

Ir be atrakinto Wallet gali nesunkiai susigražinti, jeigu tai tavo account'as. Pažystu šitą žmogų, jis tikrai patikimas ir nedarytų tokių "prikolų", tiesiog prireikė pinigų. :)

Parduota, galit rakint.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...