Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3269 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau pabandyti parduoti savo antrą Steam Account'ą, kuris man tapo nereikalingu.
Norėčiau parduoti pigiai tam, kuris jo ne perpardavinėtų, o naudotų pats sau ir norėčiau suteikti galimybę daug pigiau nusipirkti visai neblogą Steam Account'ą su gana nemažai įdomių žaidimų. Čia kaip su kačiuku- parduoti tam, kuris juo rūpinsis ;D

Dėl kainos, tai susitarsim. Parduosiu tikrai pigiai. Mano Skype (kontaktams): " get_crazy_ ". Prieš kviesdami, parašykite, kad pridėjote į Skype dėl Steam Account'o pirkimo ir atsakykite trumpai: "Kodėl norite pirkti šį Steam Account'ą? ", nes paprastai, kitų nepriimu į kontaktus, tik realiai pažįstamus draugus.

O dabar trumpai apie patį Steam Account'ą, dėl kurio sukūriau šią temą.

1. Steam Account'ą parduodu kartu su Counter-Strike 1 Anthology disku (galime realiai apsikeisti) arba galiu padaryti Screen Counter-Strike 1 Anthology diske esančio CD-Key.

2. Žaidimai: apie 200 http://www.part.lt/img/a9a41483f8596327b3514a2583fa1377526.png
3. Steam Account'o lygis: 51 http://www.part.lt/img/2b7efd1e5638505170d15cea522480df754.png
4. VAC Statusas: VAC įjungtas nuo 2013 metų. Jokių VAC Ban. http://www.part.lt/img/654af4e968bb367d9c90ed4c969f4081734.png
5. Parduodu su originaliu Email. Email nebuvo keistas niekada. Email lygiai toks pats, koks ir Steam Account'o Username.
6. Parduodu su Counter-Strike 1 Anthology disku arba galiu padaryti Screen Counter-Strike 1 Anthology diske esančio CD-Key.
7. CS: GO Info (Global Elite + 4 auksiniai medaliai): http://www.part.lt/img/978e45b76de51a040b32bc05e807f16d528.jpg

Tai būtų tiek. Jei kažką sudominau- parašykit.
Dėkui, kad skaitėte ir iki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai cj paprašysi kokio 50 euru ar daugiau ane? geriausia susipirkti savo žaidimus nes dabar perki pvz: puse žaidimų žmogus nenaudos ir vieni žaidimai yra gauti nemokamai .... tai dauguma sudaro mini žaidimai kurie yra prastos kokybes vieni gal įdomus kiti ne tai? pvz: aš kai nusipirkčiau tokia kaip tavo paskyra aš žaisčiau  koki CS, Garry's moda ir pnš .... o kita dalis tiesiog stovėtų nepasliestą ai krc sėkmes parduodant, kiek mačiau esi šaunus žmogus ,patikimas sėkmes parduodant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai cj paprašysi kokio 50 euru ar daugiau ane? geriausia susipirkti savo žaidimus nes dabar perki pvz: puse žaidimų žmogus nenaudos ir vieni žaidimai yra gauti nemokamai .... tai dauguma sudaro mini žaidimai kurie yra prastos kokybes vieni gal įdomus kiti ne tai? pvz: aš kai nusipirkčiau tokia kaip tavo paskyra aš žaisčiau  koki CS, Garry's moda ir pnš .... o kita dalis tiesiog stovėtų nepasliestą ai krc sėkmes parduodant, kiek mačiau esi šaunus žmogus ,patikimas sėkmes parduodant.

Nelabai suprantu kritikos. Jei kažkas nepatinka- nekomentuok.

Taip, čia yra ir nemokamų žaidimų, yra ir mokamų.

Aš atrodo aiškiai parašiau, kad parduoti bandysiu PIGIAU.

Steam Account'ą laikau pakankamai geru: yra steamgifts nemažai feedbacks, 51 lygis, ir beabejo yra pakankamai daug įvairių žaidimų.

Kiekvieną savaitę gaunu po booster pack arba kuponų arba kortų drop.

Taip, kad nereikia man jokių komentarų.

Ačiū už dėmesį!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3269 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...