Ehh.... Labas vakaras visiems, sunku pradėti rašyti šia tema nes čia buvo kažkas, naujo, kažkas nematyto savo akymis tačiau tam atėjo pabaiga..
Norėčiau trumpai papasakoti kas nutiko, ir kas čia dalinamasi. Prieš kelete mėnesių pradėjom kurti rpg projektą, kurio tikslas buvo parodyti sa-mpę kažką naujo, kažką nematyto. Mūsų komanda buvo kupina idėjų, ir įgyvendinome tikrai ganėtinai daug dalykų, dalykų kuriu nėra mate kiti žaidėjai, tačiau prieš savaitę mūsų senasis skripteris turėjo pasitraukti - aš skriptinti negalėjau nes mano laikas labai ribotas, todėl jeigu būčiau pradejes skriptinti galiausiai būčiau nieko nepadaręs to kas dabar padaryta per trumpo laiką darbą, todėl nusprendėm ieškoti naujo skripterio, radome skripterį Algimantą, kuris gavęs modifikacija sugebėjo pasiplauti ir bandė ją pardavinėti, aš esu nuliūdęs dėl jo tokio elgesio ir nusprendžiau visiems laikams palikti SA-MP. Laikas padaryti kažką naujo. Ech, o dabar apie serverio sistemas ir panašius dalykus...
Serverys yra RPG tipo nors yra tokių kurios primena tikra grp, serveris yra šiaip paruoštas startui tačiau jums reikėtu padaryti dar kelis papildomus dalykus, jog žaidėjams neatsibostu žaisti. (modifikacija galite redaguoti, ir naudoti ją savo projektuose - leidžiu)
Pirmiausiai tai frakcijų sistema - viena iš svarbiausiu ir unikaliausia tai - frakcijų sistema, į ją įeina valdymas ir visos kitos funkcijos kurios priklauso frakcijų sistemai, serveryje yra kelios frakcijos tai - Taksi, Medikai, Policija, Autobusų Vairuotojai, Žurnalistai. Šios frakcijos yra grandinė, tačiau mūsų frakcijų sistema leidžia būnant serveryje sukurti nesunkiai frakcija kita ir ištrinti senąją, todėl galėsit kurti įvairiausius naujausius darbus kuriu galbūt kiti žaidėjai nebus mate, šiaip frakciju valdyme yra viskas ko gali prireikti - rangų valdymas, transporto užrakinimas/atrakinimas, kamerų valdymas, ir visa kt.
Toliau gaujų sistema, gaujų sistemoje nepadarėme labai kažko įspūdingo, tačiau viena iš mūsų sistemų tai yra narkotiku gamyba. Taigi kaip viskas vyksta? Ogi ganėtinai paprastai, nors iš pradžių atrodys sunkiai. Serverio abi gaujos iš pradžių turės šūdinas patalpas, kuriose neis gaminti nei narkotikų nei ginklu, kariaujant su kitomis gaujomis gaujos gaus šiokį tokį pinigų kieki į gaujos seifą, surinkus tam tikra pinigų kiekį bus galima atnaujinti gaujos patalpas ir ten įsirengti narkotikų/ginklu gaminimo mechanizmus, įsirengus tos mechanizmus reikės gauti detales/ingridientus narkotikams. O ingridientus eina gauti tik apvogiant kita gauja, ar policijos departamento seifą. Kaip gauju vadai surenka tam tikra kiekį detaliu/ingridientu gali gaminti ginklus/narkotikus tačiau ribotais kiekiais.
Serveryje buvo šiek tiek mandresne vip sistema nei visur kitur, jį buvo padaryta iš keliu lygiu. 1 lygio vipas, 2 , 3 visi šiu lygiu vipai gali skirtingas galimybes. Tarkim pirmo lygio vipas gali tik rašyti į vip chatą, galimybė užkurti laužą, galimybė gauti viena auksine dėžė. Ir taip su kiekvienu lygiu privilegijos tik didėja.
Tai va, serveryje yra daug sistemų kuriu nebūsite mate, nenoriu daug rašyti nes tikrai pavargęs esu vis dėl to dabar naktis, o ką gi linkiu sėkmes naudojime, jeigu nepavykstu pasileisti ar būtų blogai kažkas su modifikacija rašykit man į pm.
Nuotraukas sukelsiu ryt įsidienojus.
p.s. pamiršau paminėt, yra automatizuota eventu sistema, eventai vyksta kas diena, o eventai kur galima laimėt retas mašinas ir kitoki kieta stuff rėčiau.
Linkas: http://www48.zippyshare.com/v/2tdwP5Os/file.html
Slaptažodis: rightway